PERCH HROUZEK

Perch Hrouzek představuje rybku dna hledající potravu. Hrouzek je rozšířený ve všech typech vod, i když častěji ho nalezneme v proudných místech.

Tělo nástrahy je v nazelenalé barvě s typickými modro-fialovými skvrnami na bocích. Nástrahu pokrývají obrysy šupin se stříbrno-fialovými glittery. Zbarvení je ručně malované.

Materiál těla nástrahy je velmi jemný a elastický pro zajištění přirozeného pohybu. Od plachtění při použití lehké jigové hlavičky, poskoky po dně, vibrováním ocáskem, rozverným tanečkem nebo pohyby zraněné rybičky. Perch Hrouzek do čistých vod i na velmi opatrné ryby.

 

Použitý materiál je velmi lehký.Hmotnost nástrahy v délce 4,5cm je 0.6gr a 7,5cm je 1.7gr.

Některé modely obsahují tenký a měkký holografický proužek, který je uvnitř nástrahy. Zaručuje lepší viditelnost nástrahy při použití při lovu v hluboké vodě, ale i pro zvýraznění v čisté vodě, kdy voda se zrcadlí v šupinách nástrahy. Holografický prvek vysílá záblesky, které bývají vysoce dráždivé pro dravce, věrná podoba s živou rybičkou. Vysoká účinnost od pozdniho léta až dokonce do podzimu. Velmi vhodné použití pro proudné vody, nástraha je stabilnější/nezachytává se za háček/.

 

 

3D barevné oči v přirozené barvě typické pro hrouzka. Oči jsou zatavené uvnitř nástrahy, zabraňuje tak vypadávání při vláčení.

Perch Hrouzek s ocáskem ve tvaru V-ocásek zajišťuje perfektní akci pro chytání ve sloupci, u hladiny i u dna, kde předvádí realistické pohyby živé rybičky. Vhodná k lovu štik a  bolenu u hladiny, může být vedená bez zátěže.

 

 

Perch Hrouzek s ocáskem ve tvaru kopyta T-ocásek, díky úzkému kořenu ocásku, dokáže vyvolávat vibrace i při velmi pomalém tažení nástrahy. Tyto vibrace dokáží vyvolat útok dravce i tam, kde jsou ryby bez zájmu.

 

 

 

 

Perch Hrouzek je vhodná pro použití s jigovou hlavičkou, split shot- tahacka, vertikální chytání, drop shot a nebo u nás stále málo rozšířený texas a carolina rig, velmi úspěšné pro zarostlé rybníky, ramena a tůně.

Perch Hrouzek je ručně vyráběná nástraha. Obsahuje silné dráždivé prvky pro dravce.

 

Kompletní sortiment PERCH na TROPIC LIBEREC

https://www.tropicliberec.cz/sortiment/privlac/nastrahy/gumove-nastrahy/smacek/?vyrobce=perch