PERCH LÍN

Perch Lín má za vzor stanovištní rybku, kterou najdeme v rybnících,  tůních,  v zátokách  přehrad nebo v mírných pasážích řek nebo všude tam, kde jsou břehy zarostlé rákosím a stulíky.

Tělo nástrahy je v zeleno-žlutém provedení ve výrazných barvách pro lepší viditelnost v kalné nebo hluboké vodě. Ocasní ploutve je v šedé barvě, zvýraznění pomocí zlatých glitterů. Velmi úspěšné zbarvení pro lov, když je oblačno nebo zataženo.

 

 

Materiál těla nástrahy je velmi jemný a elastický pro zajištění přirozeného pohybu. Pro Perch Lín doporučujeme pomalé navíjení s krátkými přískoky, s občasným ponecháním nástrahy v klidu. Další pohyby od vibrování ocásku, rozverný taneček nebo pohyby zraněné rybičky.

Použitý materiál je velmi lehký. Hmotnost nástrahy v délce 4,5cm je 0.6gr a 7,5cm je 1.7gr.

 

 

 

Některé modely obsahují tenký a měkký holografický proužek, který je uvnitř nástrahy. Zaručuje lepší viditelnost nástrahy při použití při lovu v hluboké vodě, ale i pro zvýraznění v čisté vodě, kdy voda se zrcadlí  v šupinách nástrahy. Holografický prvek vysílá záblesky, které bývají vysoce dráždivé pro dravce, věrná podoba s živou rybičkou. Vysoká účinnost od jara do do konce podzimu. Velmi vhodné použití pro proudné vody, nástraha je stabilnější/nezachytává se za háček/.

Perch lín s ocáskem ve tvaru V-ocásek zajišťuje perfektní akci pro chytání ve sloupci, u hladiny i u dna, kde předvádí realistické pohyby živé rybičky.

 

Perch lín s ocáskem ve tvaru kopyta T-ocásek, díky úzkému kořenu ocásku, dokáže vyvolávat vibrace i při velmi pomalém tažení nástrahy. Tyto vibrace dokáží vyvolat útok dravce i tam kde jsou ryby neteče.

Perch lín je vhodná pro použití s jigovou hlavičkou, split shot- tahacka, vertikální chytání, drop shot a nebo u nás stále málo rozšířený texas a carolina rig, velmi úspěšné pro zarostlé rybníky, ramena a tůně.

 

 

 

Perch lín v 7,5cm vhodná volba pro lov candatů, výborné použití v hluboké vodě.

3D  barevné oči v přirozené  barvě typické  pro lína, v červené barvě.  Oči jsou zatavené uvnitř nástrahy, zabraňuje vypadávání při vláčení.

Perch lín je ručně vyráběná nástraha. Obsahuje silné dráždivé prvky pro dravce.

 

Kompletní sortiment PERCH na TROPIC LIBEREC

https://www.tropicliberec.cz/sortiment/privlac/nastrahy/gumove-nastrahy/smacek/?vyrobce=perch