PERCH MOTOR OIL

Perch Motor oil napodobuje ouklej obecnou, která je rozšířená v řekách, pískovnách, jezerech nebo rybnících s průtokem. Ouklej se ráda zdržuje u hladiny nebo ve vodním sloupci, kde hledá potravu.

Tělo nástrahy je v bronzovém odstínu s tmavým hřbetem. Hřbetní část pokrývají obrysy šupin se zlatými glittery. Viditelné na větší vzdálenost, silně dráždivé. Vhodná pro ranní a dopolední lov při jasné obloze.

motoroil_t45Materiál těla nástrahy je velmi jemný a elastický pro zajištění přirozeného pohybu. Od plachtění při použití lehké jigové hlavičky, poskoky po dně, vibrování ocáskem, rozverným tanečkem nebo pohyby zraněné rybičky.

Použitý materiál je velmi lehký. Hmotnost nástrahy v délce 4,5cm je 0.6gr a 7,5cm je 1.7gr.

 

 

 

motoroil_v45hNěkteré modely obsahují tenký a měkký holograficky proužek, který je uvnitř nástrahy. Zaručuje lepší viditelnost nástrahy při použití při lovu v hluboké vodě, ale i pro zvýraznění v čisté vodě, kdy se voda zrcadlí v šupinách nástrahy. Holografický prvek vysílá záblesky, které bývají vysoce dráždivé pro dravce, věrná podoba s živou rybičkou. Vysoká účinnost od jara až do konce podzima. Velmi vhodné použití pro proudné vody, nástraha je stabilnější/nezachytává se za háček/.

 

 

3D barevné oči v přirozené barvě typické pro ouklej. Oči jsou zatavené uvnitř nástrahy, zabraňuje tak vypadávání při vláčení.

Perch Motor oil s ocáskem ve tvaru V-ocásek zajišťuje perfektní akci pro chytání ve sloupci, u hladiny i u dna, kde předvádí realistické pohyby živé rybičky. Perch Motor oil s V-ocáskem vhodná k lovu štik a bolenů u hladiny, může být vedená bez zátěže.

motoroil_t75Perch Motor oil s ocáskem ve tvaru kopyta T-ocásek, díky úzkému kořenu ocásku, dokáže vyvolávat vibrace i při velmi pomalém tažení nástrahy. Tyto vibrace dokáží vyvolat útok dravce i tam, kde jsou ryby neteče.

Perch Motor oil v délce 7,5cm je vhodná volba pro lov candátů, zvláště u skla, skalních převisech nebo kamenitého dna.

 

 

motoroil_v75h

Perch Motor oil je vhodná pro použití s jigovou hlavičkou, split shot- tahacka, vertikální chytání, drop shot a nebo u nás stále málo rozšířený texas a carolina rig, velmi úspěšné pro zarostlé rybníky, ramena a tůně.

Perch Motor oil je ručně vyráběná nástraha. Obsahuje silně dráždivé prvky pro dravce.

 

Kompletní sortiment PERCH na TROPIC LIBEREC

https://www.tropicliberec.cz/sortiment/privlac/nastrahy/gumove-nastrahy/smacek/?vyrobce=perch