PERCH OKOUN

Perch Okoun imituje jeden z nejrozšířenějších druhů ryb žijících ve všech typech vod od řek, přehrad, jezer nebo rybníků.

Ručně malované tělo nástrahy, které je vyrobeno z měkkého materiálu dokonale napodobuje malého okouna hledajícího potravu, okouna v ohrožení, hledajícího úkryt nebo jen tak lenošícího.

Materiál těla nástrahy je velmi jemný a elastický pro zajištění přirozeného pohybu. Od plachtění při použití lehké jigové hlavičky, poskoky po dně, vibrováním ocáskem,  rozverným tanečkem nebo pohyby zraněné rybičky.

Použitý materiál  je velmi lehký. Hmotnost nástrahy v délce 4,5cm je 0.6gr a 7,5cm je 1.7gr .

 

 

 

Některé modely obsahují tenký a měkký holografický proužek, který je uvnitř nástrahy. Zaručuje lepší viditelnost nástrahy při použití při lovu v hluboké vodě,  ale i pro zvýraznění v čisté vodě. Holografický prvek vysílá záblesky, které bývají vysoce dráždivé pro dravce, věrná podoba s živou rybičkou. Vysoká  účinnost od pozdního léta do konce podzima.

3D barevné oči v přirozené barvě typické pro okouna. Oči jsou zatavené uvnitř nástrahy, zabraňuje vypadávání při vláčení.

 

Perch Okoun s ocáskem ve tvaru V-ocásek zajišťuje perfektní akci pro chytání  ve sloupci, u hladiny i u dna, kde předvádí realistické pohyby živé rybičky. Barva ocásku je červená pro zvýšení dráždivé reakce.

 

Perch okoun s ocáskem ve tvaru kopyta T-ocásek,  díky úzkému kořenu ocásku, dokáže  vyvolávat vibrace i při velmi pomalém tažení  nástrahy. Tyto vibrace dokáží vyvolat útok dravce i tam kde jsou ryby netečné.

 

 

 

 

Perch okoun je vhodný pro použití  s jigovou hlavičkou,  split shot- tahačka, vertikální chytání,  drop shot a nebo u nás stále málo rozšířený texas a carolina rig, velmi úspěšné pro zarostlé rybníky,  ramena a tůně.

Perch okoun je ručně vyráběná nástraha. Obsahuje silné dráždivé prvky pro dravce.

 

 

Kompletní sortiment PERCH na TROPIC LIBEREC

                                                                           https://www.tropicliberec.cz/sortiment/privlac/nastrahy/gumove-nastrahy/smacek/?vyrobce=perch