PERCH OUKLEJ

Perch Ouklej napodobuje naší hejnovou rybku, která je rozšířená v řekách, pískovnach, jezerech nebo rybnícich s průtokem. Ouklej se ráda zdržuje u hladiny nebo ve vodním sloupci, kde hledá potravu.

Tělo nástrahy je v šedo-stříbrné barvě, typické pro ouklej. Hřbetní část pokrývají obrysy šupin se stříbrnými glittery. Viditelné na větší vzdálenost, silné dráždivé.

Materiál těla nástrahy  je velmi jemný a elastický  pro zajištění přirozeného pohybu. Od plachtění při použití lehké jigové hlavičky, poskoky po dne, vibrováni ocáskem,  rozverným tanečkem nebo pohyby zraněné rybičky.

Použitý materiál je velmi lehký. Hmotnost nástrahy v délce 4,5cm je 0.6gr a 7,5cm je 1.7gr.

 

 

 

Některé modely obsahují  tenký a měkký  holografický proužek, který je uvnitř nástrahy. Zaručuje  lepší  viditelnost  nástrahy při použití  při lovu v hluboké  vodě,  ale i pro zvýraznění v čisté vodě, kdy se voda zrcadlí  v šupinách nástrahy.  Holografický prvek vysílá  záblesky,  které  bývají vysoce dráždivé  pro dravce, věrná podoba s živou  rybičkou. Vysoká účinnost od jara do do konce podzima.  Velmi vhodné použití pro proudné vody, nástraha je stabilnější (nezachytává se za háček).

 

 

3D  barevné oči v přirozené  barvě typické pro Ouklej. Oči jsou zatavené uvnitř nástrahy,  zabraňuje  vypadávání  při vláčeni.

Perch ouklej s ocáskem ve tvaru V-ocásek zajišťuje perfektní akci pro chytání  ve sloupci, u hladiny i u dna, kde předvádí realistické pohyby živé rybičky. Je vhodná k lovu štik a bolenů u hladiny, může být vedená bez zátěže.

 

Perch ouklej s ocáskem ve tvaru kopyta T-ocásek,  díky úzkému kořenu ocásku, dokáže vyvolávat vibrace i při velmi pomalém tažení  nástrahy. Tyto vibrace dokáží vyvolat útok dravce i tam kde jsou ryby neteče.

Perch ouklej v 8cm vhodná volba pro lov candátů, zvláště u skla, skalních převisech nebo kamenitého dna.

 

 

Perch ouklej je vhodna pro použití  s jigovou hlavičkou,  split shot- tahacka, vertikální chytání,  drop shot a nebo u nás stále málo rozšířený texas a carolina rig, velmi úspěšné pro zarostlé rybníky,  ramena a a tůně.

Perch ouklej je ručně vyráběná nástraha.  Obsahuje silné dráždivé prvky pro dravce.

 

Kompletní sortiment PERCH na TROPIC LIBEREC

https://www.tropicliberec.cz/sortiment/privlac/nastrahy/gumove-nastrahy/smacek/?vyrobce=perch