PERCH PSTRUH

Perch Pstruh má za vzor pstruha obecného, který se vyskytuje v horských říčkách, potocích, ale i v údolních nádržích nebo jezerech.

Tělo nástrahy je v světle-nazelenalé barvě s nádechem oranžové a žluté. Na bocích jsou typické červené a černé skvrny, které nenechaji žádného predátora v klidu. Nástraha je ručně malovaná.

Materiál těla nástrahy je velmi jemný a elastický pro zajištění přirozeného pohybu. Od plachtění při použití lehké jigové hlavičky, poskoky po dne, vibrovánim ocáskem, rozverným tanečkem nebo pohyby zraněné rybičky. Perch Pstruh do čistých vod i na velmi opatrné ryby.

Použitý materiál je velmi lehký.Hmotnost nástrahy v délce 4,5cm je 0.6gr a 7,5cm je 1.7gr.

 

 

 

Některé modely obsahují tenký a měkký holograficky proužek, který je uvnitř nástrahy. Zaručuje  lepší  viditelnost  nástrahy při použití  při lovu v hluboké vodě, ale i pro zvýraznění v čisté vodě, kdy se voda zrcadlí v supinách nástrahy. Holografický prvek vysílá záblesky, které bývají vysoce dráždivé pro dravce, věrná podoba s živou rybičkou. Vysoká  účinnost od pozdního léta až dokonce do podzimu. Velmi vhodné použití pro proudné vody, nástraha je stabilnější/nezachytává se za háček/.

3D  barevné oči v přirozené barvě typické pro pstruha. Oči jsou zatavené uvnitř nástrahy, zabraňuje tak vypadávání při vláčení.

 

Perch Pstruh s ocáskem ve tvaru V-ocásek zajišťuje perfektní akci pro chytání ve sloupci, u hladiny i u dna, kde předvádí realistické pohyby živé rybičky.

 

Perch Pstruh s ocáskem ve tvaru kopyta T-ocásek, díky úzkému kořenu ocásku dokáže vyvolávat vibrace i při velmi pomalém tažení nástrahy. Tyto vibrace dokáží vyvolat útok dravce i tam, kde jsou ryby bez zájmu.

Perch Pstruh je vhodný pro použití s jigovou hlavičkou, split shot- tahacka, vertikální chytání,  drop shot a nebo u nás stále málo rozšířený texas a carolina rig, velmi úspěšné pro zarostlé rybníky, ramena a tůně.

 

Perch Pstruh je ručně vyráběná nástraha. Obsahuje silné dráždivé prvky pro dravce.

 

Kompletní sortiment PERCH na TROPIC LIBEREC

https://www.tropicliberec.cz/sortiment/privlac/nastrahy/gumove-nastrahy/smacek/?vyrobce=perch